Kontakt


Formand for fodboldudvalget




E-mail: Ungdomsformand@nyraadfodbold.dk


Michael Brose

Fodboldudvalg

Opgaver:

Skabe med udstyr inkl. nøgler / Nøgler til hallen mv. / Materiel ansvarlig / Klubtøj inkl. sponsorater 


E-mail: michael.brose@nyraadfodbold.dk

Telefon: 24 79 16 85

Christian Mellergaard

Fodboldudvalg

Opgaver:

Tilmelding DBU stævner / Booking kunstgræsbane / Kampændringer /

Dommer forespørgsler / Træner ansvarlig / Kluboffice


E-mail: christian.mellergaard@nyraadfodbold.dk

Telefon: 61 74 75 40

Dorthe Lillelund

Fodboldudvalg

Opgaver:

Lokalfodbold / Frivillig koordinator / Kontakt til kommunen


E-mail: dorthe.lillelund@nyraadfodbold.dk

Telefon: 20 66 58 83

Sussie Andersen

Fodboldudvalg

Opgaver:

Regnskab / Børneattester


E-mail: sussie.andersen@nyraadfodbold.dk

Telefon: 20 75 98 48

Thomas Larsen

Fodboldudvalg

Opgaver:

Repræsentant i fodboldudvalget for Veteraner 


E-mail: thomas.larsen@nyraadfodbold.dk

Jonas Madsen

Fodboldudvalg

Opgaver:

IT inkl. hjemmeside / Kluboffice / Kontingent


E-mail: jonas.madsen@nyraadfodbold.dk

Telefon: 31 68 05 68

Fællesskab - Bredde - Respekt - Glæde - Udvikling