Fodboldudvalg

Fodbold Udvalget


Navn

Opgaver


Sussie Andersen

Telefon: 20 75 98 48

ungdomsformand@nyraadfodbold.dk


Ungdomsformand

Nøgler til hallen (Brik/ H/ skur/ ind til hallen)

Børneattester

Regnskab



Christian Mellergaard

Telefon: 40 94 03 74

christian.mellergaard@nyraadfodbold.dk

Tilmelding DBU stævner

Booking af kunstgræsbane

Kampændringer

Dommer forespørgsler

Træner ansvarlig

Kluboffice


Torben Værnskjold

Telefon: 51 88 21 40

torben.vaernskjold@nyraadfodbold.dk

Senior Formand

U17 Teammanager

Klubsamarbejde med LA


Emily Martin

Telefon: 60 82 70 28

emily.martin@nyraadfodbold.dk

Dame senior repræsentant


Michael Brose

Telefon: 24 79 16 85

michael.brose@nyraadfodbold.dk

Skabe med udstyr incl. nøgler

Materiel ansvarlig

Klubtøj inkl. sponsorater


Anne Engel

Telefon:

anne.engel@nyraadfodbold.dk

Kontakt til kommunen



Jonas Madsen

Telefon: 31680568

jonas.madsen@nyraadfodbold.dk

IT

Hjemmeside